Detajet e prones

Dyqan me qira(Dyqani 39) ne Kristal Center

Tirane - Tirane - Komuna e Parisit

Hyrë në Google Maps

Detajet e Prones:

  • Referim: 28
  • Cmimi: 2,069 € /Muaj
  • Zone: 259 m2
  • Banje: 0
  • Dhoma gjumi: 0
  • Garazh: 0 m2

Tipare:

  • Siperfaqe totale : 258.59
  • Siperfaqe neto : 258.59
More Informations

Dyqan me qira ne Kristal Center me siperfaqe 258.59m2 .Hapesire e madhe dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Per me shume informacion dhe per te planifikuar nje vizite ne dyqan per te pare ambjentet nga afer mos hezito te kontaktosh ne numrin +355 69 20 93 009.