Detajet e prones

Dyqan me qira ne Kristal Center (Dyqani 46, 47, 48)

Tirane - Tirane - Komuna e Parisit

Hyrë në Google Maps

Detajet e Prones:

  • Referim: 32
  • Cmimi: 1,140 € /Muaj
  • Zone: 143 m2
  • Banje: 0
  • Dhoma gjumi: 0
  • Garazh: 0 m2

Tipare:

  • Siperfaqe totale : 142.55
  • Siperfaqe neto : 142.55
More Informations

Dyqan me qira ne Kristal Center me siperfaqe 142.55 m2 .Per te organizuar nje vizite ne prone dhe per me shume informacione telefono ne numrin +355 69 20 93 009 .