Detajet e prones

Dyqan me qira ( Dyqani 51)

Tirane - Tirane - Rruga “5 Maji”

Hyrë në Google Maps

Detajet e Prones:

  • Referim: 37
  • Cmimi: 863 € /Muaj
  • Zone: 122 m2
  • Banje: 0
  • Dhoma gjumi: 0
  • Garazh: 0 m2

Tipare:

  • Siperfaqe totale : 122.3
  • Siperfaqe neto : 122.3
More Informations

Dyqan me qira ne Concord Center ( Rruga 5 maji ) me siperfaqe 122.3 m2.Nese je i interesuar per te mare nje dyqan me qira ne kete qender dhe per te pare ambjentin nga afer telefono ne numrin +355 69 20 93 009.