Detajet e prones

Dyqan me qira (Nr. 9 Kristal Center B)

Tirane - Tirane - Komuna e Parisit

Hyrë në Google Maps

Detajet e Prones:

  • Referim: 47
  • Cmimi: 512 € /Muaj
  • Zone: 64 m2
  • Banje: 0
  • Dhoma gjumi: 0
  • Garazh: 0 m2

Tipare:

  • Siperfaqe totale : 64
  • Siperfaqe neto : 64
More Informations

Dyqan me qira ne Kristal Center me siperfaqe 64m2. Per me teper informacion mbi pronen dhe per te organizuar nje vizite ne prone telefono ne numrin +355 69 20 93 009.